Skip to main content

Henkilökuntamme – kokemusta ja asiakaslähtöistä asennetta

Sami Savilampi

Korjausrakentaminen, tj.

040 145 2110
sami.savilampi@drykuivaus.fi

Märkätilatöiden valvoja,
sertifikaattinumero: C-21107-27-15

Juhana Rouhiainen

Kartoitukset ja kuivaukset

040 506 5802
juhana.rouhiainen@drykuivaus.fi

Rakenteiden kosteuden mittaaja, sertifikaattinumero: C-2221-24-07

Mikko Tuominen

Kartoitukset ja kuivaukset

040 503 8515
mikko.tuominen@drykuivaus.fi

Rakenteiden kosteuden mittaaja, sertifikaattinumero: C-20816-24-15

Panu Tuoreniemi

Kartoitukset ja kuivaukset

040 505 8267
panu.tuoreniemi@drykuivaus.fi

Rakenteiden kosteuden mittaaja, sertifikaattinumero: C-10949-24-14

Niklas Karlsson, Rkm.

Kartoitukset ja kuivaukset (betjänar även på svenska)

040 505 8438
niklas.karlsson@drykuivaus.fi

Rakenteiden kosteuden mittaaja, sertifikaattinumero:  C-0921-24-06.

Märkätilatöiden valvoja,
sertifikaattinumero C-9384-27-13

Marcus Lindholm

Kartoitukset ja kuivaukset

040 503 8969
marcus.lindholm@drykuivaus.fi

Pätevöitynyt kosteuden mittaaja (PKM) voimassa 9.6.2024.

Petri Lehtinen

Kartoitukset ja kuivaukset

040 505 8081
petri.lehtinen@drykuivaus.fi

Rakenteiden kosteuden mittaaja, sertifikaattinumero: C-1044-24-06

Lauri Tukiainen

Kartoitukset ja kuivaukset

040 149 8819
lauri.tukiainen@drykuivaus.fi

Rakenteiden kosteuden mittaaja, sertifikaattinumero: C-25763-24-20

Märkätilatöiden valvoja,
sertifikaattinumero: C-28089-27-24

Jari Vesterinen

Kartoitukset ja kuivaukset

040 149 1082
jari.vesterinen@drykuivaus.fi

Rakenteiden kosteuden mittaaja,
sertifikaattinumero C-22587-24-16

Märkätilatöiden valvoja,
sertifikaattinumero: C-26034-27-21

Niko Nousiainen

Kartoitukset ja kuivaukset

040 500 9068
niko.nousiainen@drykuivaus.fi

Mikael Munne

Kartoitukset ja kuivaukset

040 149 0094
mikael.munne@drykuivaus.fi

Rakenteiden kosteuden mittaaja,
sertifikaattinumero C-10261-24-13

Joonas Helminen

Kartoitukset ja kuivaukset

040 500 9060
joonas.helminen@drykuivaus.fi

Joonas Heikkinen

Kartoitukset ja kuivaukset

040 149 2030
joonas.heikkinen@drykuivaus.fi

Jonas Lindroos

Korjausrakentaminen

044 090 3757
jonas.lindroos@drykuivaus.fi

Juuso Lahtinen

Korjausrakentaminen

040 500 9077
juuso.lahtinen@drykuivaus.fi

Asbesti- ja haitta-aineasiantuntija, sertifikaattinumero: C-27716-33-23

Stefan Grundström

Korjausrakentaminen

040 1490 095
stefan.grundstrom@drykuivaus.fi

Johanna Lehtinen

Toimistosihteeri

040 500 9017
toimisto@drykuivaus.fi

Tilanne päällä?

040 500 9813

24/7 päivystys

Päivystämme pääkaupunkiseudun alueella äkillisten vesivahinkojen varalta. Palveluun kuuluu:

  • Irtoveden poisto
  • Lisävahinkojen ehkäiseminen
  • Tilakuivauksen asentaminen
  • Muiden hätätöiden koordinointi